F.Cannavaro aršiai kritikuojamas ispanų spaudos © Eurofootball.lt
Po trečiadienį įvykusių Čempionų lygos rungtynių, kuriose Madrido "Real" rezultatu 0-2 nusileido Liono "Olympique", Ispanijos spauda negaili kritikos sostinės ekipos gynėjui Fabio Cannavaro.

"Šiose rungtynėse Madrido komanda žaidė tragiškai, tačiau dalykas, kuris nustebino dar labiau, yra apgailėtinas Fabio Cannavaro žaidimas. Šis gynėjas puikiai iliustravo chaotišką "Real" žaidimą ir dalyvavo pačiose prasčiausiose šių rungtynių epizoduose. Penktasis klubo numeris buvo lėtas, nepatikimas ir pasimetęs, puikiai atspindintis visą Madrido klubą trečiadienio mače." - blogų žodžių apie F.Cannavaro negailėjo ispanų spauda.

Pats italas niekuo į šiuos kaltinimus negalėjo atsikirsti, pripažindamas kad jo komanda rungtyniavo apgailėtinai.

"Mes sužaidėme itin prastai, ypatingai per pirmajį kėlinį. Daugumą savo klaidų, kurių tikrai buvo nemažai, padarėme dėl mūsų varžovo fizinės būklės pranašumo. Tačiau nemanau, kad mums trūko susikaupimo, kadangi atėjus tokioms svarbioms rungtynėms prieš tokius pajėgius varžovus, susikaupimas ateina savaime." - kalbėjo vienas geriausių vasarą vykusio Pasaulio čempionato žaidėjų F.Cannavaro.

Madrido klubo treneris Fabio Capello taip pat neslėpė savo nusivylimo ekipos žaidimu, tačiau teigė esąs užtikrintas savo auklėtinių šansais patekti į kitą etapą.

"Nėra jokių abejonių, kad aš po tokių rungtynių esu nepatenkintas, tačiau privalome pakelti galvas, galvoti tik pozityviai ir susikoncentruoti ties ateinančiomis rungtynėmis. Mes turime labai daug darbo, tačiau pasitikiu savo komanda. Esu įsitikinęs, kad atsigausime. Sekančios rungtynės namuose prieš Kijevo "Dinamo" bus šansas mums atsitiesti." - teigė Madrido "Real" treneris.