F. Černychas: ciklą galima vertinti tikrai pozityviai © lff.lt nuotr.

Nors Lietuvos rinktinė metus užbaigė nesėkme, bet rinktinės futbolininkai teigė, jog metus galima vertinti pozityviai.

Lietuviai sekmadienio vakarą išvykoje kontrolinėje akistatoje 0:1 pralaimėjo Kipro vienuolikei, bet rinktinės kapitonas Fedoras Černychas akcentavo, kad pats pasirodymas nebuvo prastas.

„Gaila gal tik dėl rezultato, o pats žaidimas nebuvo blogas. Darėme viską, ko prašė treneris, turėjome savų progų, gaila, kad jų neišnaudojome. Be to, neįskaitytas įvartis, neskirtas 11 m baudinys… Galiausiai viena grubesnė klaida lėmė mūsų pralaimėjimą.

Visą ciklą galima vertinti tikrai pozityviai. Manau, prieš jam prasidedant ne kiekvienas būtų patikėjęs, kad turėsime tiek taškų. Pasakysiu, kad galėjome jų ir dar daugiau surinkti. Turiu omenyje lygiąsias namuose su Bulgarija, Juodkalnija, galbūt ir su vengrais galėjome geriau sužaisti, jei sėkmė būtų palankesnė.

Komentarų vaizdo įrašas.

Pats žaidimas, mano manymu, buvo geresnis nei praeitame cikle, jis pasikeitė atėjus treneriui E. Jankauskui. Atsirado daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir tai davė savo vaisių“, – akcentavo F. Černychas.

Pozityviai pasirodymą įvertino ir puolėjas Faustas Steponavičius.

„Manau, jog padarėme viską, ką galėjome. Rungtynės mums buvo geros, padarėme viską, ką planavome, išskyrus atakų užbaigimą, todėl ties realizacija reikės dirbti. Žmonės mato rezultatą, bet patys aikštėje jautėme, kad žaidžiame teisingai.

Tikrai nesu patenkintas savo dabartine situacija klube, nes iš pradžių žaidžiau starto sudėtyje, pelniau įvartį, o po to manęs daugiau nebeišleido į aikštę. Nei kaltinu trenerį, nei ką, gal jis tiesiog matė, jog nebuvau pasiruošęs tokioms sunkioms rungtynėms, kokias žaidėme. Bet tai yra trenerio sprendimai, o aš tiesiog dirbu savo darbą“, – dėstė jaunasis rinktinės futbolininkas.

Kitas jaunas rinktinės žaidėjas Matijus Remeikis sutiko su kolegomis ir akcentavo realizacijos stygių.

„Manau, kad žaidėme tikrai neblogai, turėjome progų ir neleidome varžovams daug jų susikurti. Tiesiog nepasisekė įmušti įvarčio ir pasiekti teigiamo rezultato.

Manau, kad aš pats iš kiekvienų rungtynių pasisemiu naujos patirties ir tobulėju. Kuo daugiau tokių rungtynių sužaisiu, tuo greitesnis bus progresas“, – teigė jaunasis žaidėjas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB