F. de Jongo perėjimas į „Man United“ gali sukelti domino efektą tarp trijų klubų © AP nuotr.

Jeigu tinkamai sukris kortos, artimiausiu metu transferų rinkoje gali įvykti trys skambūs perėjimai. 

Frenkie de Jongas yra arti persikėlimo į „Manchester United“ ir būtent nuo šio perėjimo gali prasidėti domino efektas.

Kaip skelbiama, 25-erių saugas dar turi pasiekti susitarimą su „raudonaisiais velniais“ dėl asmeninių sąlygų, saugas turi kone susitaikyti su persikėlimu į Eriko ten Hago treniruojamą klubą. Jis netrokšta keltis iš savo svajonių klubo „Barcos“, tačiau šis jau pasiekė 75 milijonų eurų susitarimą su „Man Utd“. 

Žurnalistas Gerardas Romero pranešė, kad toks pardavimas „Barcos“ klubui dar labiau atrištų rankas transferų rinkoje. Tada katalonai galėtų nedelsiant bandyti įsigyti „Bayern“ puolėją Robertą Lewandowskį.

Katalonai artimiausiu metu turėtų pateikti 50 milijonų eurų pasiūlymą už lenką, tačiau kelių papildomų milijonų dar gali pritrūkti. Šioje situacijoje pagelbėtų F. de Jongo transfero pinigai.

„Bayern“ taip pat nesėdi rankų sudėję. „Bavarų“ sporto direktorius Hasanas Salihamidžičius buvo nuskridęs į Turiną, kur vedė derybas dėl buvusio F. de Jongo komandos draugo „Ajax“ klube Matthijso de Ligto įsigijimo.

Vokietijos žurnalistai teigia, kad iš R. Lewandowskio gautą pinigų sumą „Bayern“ galėtų investuoti būtent į 22-ejų centro gynėjo įsigijimą. 

Šie transferai gali įvykti bet kuriuo atveju, tačiau F. de Jongo „žalios šviesos“ davimas persikėlimui į „Manchester United“ veiksmus transferų lange itin paspartintų.