Italijos rinktinė pasaulio čempionato atrankos papildomose rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė Šiaurės Airiją.
„Azzurri“ krašto gynėjas Federico Dimarco teigė, kad gerbia būsimus varžovus bosnius:
„Aš gerbiu visus klubus ir ypatingai nacionalines rinktines.
Buvo instinktyvi reakcija; buvau tarp savo draugų, kai stebėjome baudinių seriją.“
„Turėsime sukurti pragarišką rungtynių atmosferą. Reikės tvirto charakterio, kad iškovotume pergalę prieš juos.
Kalbėjau su Edinu Džeko, savo draugu, ir jį pasveikinau. Pasikartosiu, kad niekam nerodžiau jokios nepagarbos – nei Bosnijai, nei bosniams.
Mes esame padorūs žmonės.“
Lemiamas rungtynes dėl patekimo italai žais kitą antradienį su Bosnijos ir Hercehovinos rinktine.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą