F.Kanoute pratęsė sutartį su "Sevilla" © Eurofootball.lt
Pirmadienį Ispanijos ‚Primera“ lygos „%c00107“ klubo pranešė, kad Malio nacionalinės rinktinės lyderis, puolėjas Fredericas Kanoute (%p02213) pratęsė savo sutartį su UEFA Taurės čempionu dar vieneriems metams ir liks komandoje iki 2010-ųjų metų.

29-erių metų futbolininkas, kuris į Andalūzijos vienuolikę persikėlė 2004 metais iš Anglijos „Premier“ lygos Londono „%c00052“ klubo, pastaruosius du sezonus atliko pagrindinį vaidmenį „Sevilla“ ekipoje.

2006 metų UEFA Taurės 4-0 laimėtose finalinėse varžybose prieš Anglijos „Premier“ lygos „%c00053“ klubą jis pelnė paskutinį įvartį bei taip prisidėjo prie komandos triumfo, o 2007 metų finale mače su Barselonos „%c00102“ klubu jis per pratęsimą sugebėjo išvesti savo komandą į priekį, bei taip pat pasižymėjo 11 metrų baudinių serijoje, po kurios „Sevilla“ pavyko apginti UEFA Taurės titulą.

Praėjusiame sezone jis kartu su „Sevilla“ sugebėjo prasimušti ir į Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa Del Rey) finalą, kuriame pelnė pergalingą įvartį mače su „%c00212“.

Praėjusiame Ispanijos „Primera“ lygos sezone rungtyniaudamas Juande Ramono vadovaujamoje komandoje jis per 32-ejas rungtynes sugebėjo įmušti 21 įvartį ir rezultatyviausių čempionato žaidėjų sąraše užėmė antrąją vietą, nusileisdamas tik Madrido „%c00003“ klubo „įvarčių mašinai“, olandui Ruudui van Nistelrooy`ui (%p01874).

Per savo ilgą futbolininko karjerą F.Kanoute yra rungtyniavęs Anglijoje, Londono „%c00248“ klube, o labiausiai sužibėjo atstovaudamas Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių „%c00055“ ekipai.

2006-2007 metų Ispanijos „Primera“ lygos sezone „Sevilla“ užėmė 3-iąją poziciją ir taip išsikovojo kelialapį į UEFA Čempionų Lygos trečiojo etapo kvalifikacines varžybas. Jau šią savaitę ispanų klubas pirmosiose rungtynėse susikaus su Graikijos Atėnų „%c00135“ klubu.