F. Lampardo debiutas pažymėtas lengva „Everton“ pergale prieš „Brentford“ © JumpStory nuotr.

Frankas Lampardas debiutavo prie „Everton“ klubo vairo, o jo auklėtiniai pirmose rungtynėse tikrai nenuvylė.

4-ajame FA taurės etape „Everton“ komanda 4:1 nesunkiai įveikė „Brentford“ ekipą.

Rungtynėse vyravo atakuojantis futbolas ir jau 31-ąją minutę „irisus“ į priekį išvedė Yerry Mina.

Antrajo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Richarlisonas, tačiau už kelių minučių įvartį pelnė ir „Brentford“ ekipa: tikslus buvo Ivanas Toney nuo 11 m žymos.

Vėliau tašką rungtynėse padėjo Masono Holgate'o ir Androso Townsendo tikslūs smūgiai.

Kitame mače „Manchester City“ 4:1 sutriuškino „Fulham“ ekipą.

O dar anksčiau įvyko mačas, kur vos per plauką neįvyko metų sensacija Anglijos futbole. 6-ojo diviziono komanda „Kidderminster Harriers“ vos neišmetė iš FA taurės „West Ham“ ekipos, tačiau plaktukai paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo ir laimėjo 2:1 išvykoje.