F. Ljungbergas: "Komandai šiuo metu trūksta pasitikėjimo savo jėgomis"

Londono "Arsenal" vairą perėmęs Freddie Ljungbergas kol kas neranda sėkmės formulės.

"Kanonieriai" sekmadienį tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Norwich", o ketvirtadienio vakarą patyrė dar didesnį smūgį - namuose rezultatu 1:2 nusileido "Brighton" futbolininkams.

Po susitikimo F. Ljungbergas buvo nusivylęs komandos pasirodymu pirmajame kėlinyje, o taip pat pasigedo futbolininkų pasitikėjimo savo jėgomis.

"Skaudus pralaimėjimas. Pirmajame kėlinyje mes tiesiog nežaidėme ir nedirbome taip sunkiai, kaip turėtume. Negalime taip pradėti rungtynių.

Per pertrauką mes turėjome pokalbį, po kurio atrodėme geriau, tačiau varžovai mums grąsino kontratakomis. Komandai šiuo metu trūksta pasitikėjimo savo jėgomis.

Leidome varžovams kontroliuoti rungtynes pirmąsias 45 minutes. Privalau užtikrinti, jog tokie dalykai nebepasikartotų ir noriu kuo greičiau sugrąžinti vaikinams pasitikėjimą savo jėgomis.

Esame sudėtingoje situacijoje, kadangi pralaimėjome daug rungtynių, o tai mažina futbolininkų pasitikėjimą savimi", - po rungtynių kalbėjo F. Ljungbergas.