F. Luisas apie norą išvykti į PSG: "Atletico" melavo apie mane

Madrido „Atletico“ komandos gynėjas Filipe Luisas dar šią vasarą galėjo išvykti į Paryžiaus „Saint-Germain“.

Prancūzijos čempionai medžiojo 33-ejų futbolininką, kadangi norėjo užkamšyti skylę kairėje gynybos pusėje, o galiausiai į tą poziciją nusipirko Juaną Bernatą. Pats F. Luisas atskleidė, kad norėjo bent jau pasikalbėti su PSG, tačiau „Atletico“ tokios galimybės nesuteikė, o galiausiai dar ir pamelavo apie jį.

„Buvo šansas man persikelti į PSG. Aš kalbėjausi su „Atletico“ ir prašiau, kad jie man leistų išvykti, taip pat, kaip leido išvykti Gabi. Klubas sakė, kad tai ne tokia pati situacija, nors mūsų sutartys galiojo panašiai laiko.

Mano situacijoje buvo šiek tiek mažiau laiko iki perėjimų lango užsidarymo, todėl surasti, kuo mane pakeisti, būtų buvę sunku. Kai jie pasakė, kad nenori manęs paleisti ir nustatė kainą, kurios PSG nemokės, aš tiesiog su tuo sutikau.

Bet tada jie pasakė, kad aš bandžiau priversti juos mane parduoti, kas buvo melas. Aš turiu istoriją su „Atletico“ ir tai mane nuliūdino. Jie bandė sugadinti mano įvaizdį klube“, - atviravo F. Luisas.

Vis dėlto futbolininkas atskleidė, kad šis nesusipratimas yra išspręstas.

„Aš esu aštuntą sezoną su „Atletico“ ir aš sužaidžiau daugiau negu 300 rungtynių. Nejuodinsiu savo istorijos“, - pridėjo gynėjas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos