Florentino Perezas antrą dieną iš eilės aktyviai bendrauja su žiniasklaida. Šįsyk „Real“ prezidentas apsilankė „El Chringuito“ laidoje pas Josepą Pedrerolį.
Pokalbio metu karališkojo klubo vadovas išskyrė priežastį, dėl ko nesusiklostė dabartinis sezonas.
„Mes dėl visko kaltiname pasaulio klubų taurę, – pasakojo 79-erių veteranas. Neturėjome tinkamo pasiruošimo sezonui.
Mes žaidėme kas 3 dienas nuolatos ir turėjome daug traumų.“
F. Perezas taip pat stengėsi savęs nekaltinti dėl Xabi Alonso paskyrimo.
„Aš tikrai neklydau pasirašydamas Xabi Alonso. Tiesiog viskas taip sukrito, buvo daug sutapimų, o viena iš Xabi nesėkmės priežasčių buvo normalaus priešsezonio trūkumas“, – kalbėjo „Real“ prezidentas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Paistalai. Iš Europos žaidė 12 komandų. Ir iš tų 12 komandų pvz. PSG žais Čempionų lygos finale, tapo Ligue1 nugalėtojai, Miuncheno Bayer žaidė Čempionų lygos pusfinalyje ir triumfavo Bundesliga, Madrido Atletico žaidė Čempionų lygos pusfinalyje, Milano Inter SerieA nugalėtojai, Porto laimėjo Portugalijos lygą ir taip toliau. Kažkaip kitoms komandoms, tai nesutrukdė pasirodyti gerai tiek Čempionų lygoje, tiek vietinėse. Beje ten kaikurie Real žaidėjai net nežaidė, pvz Vinicius geriausiu atvėju tik vaikštinėjo pavėsyje, kiti ir tik vis rasdavo kuo skūstis.
ir komandos vizijos stoka yra priežastis. Pereso vizija yra supirkti žvaigždes, joms pataikauti ir keisti trenerius, jei nepavyksta. Panašu, kad pats Peresas yra problema su tokiu matymu.
Taip ir toliau😀😀
Tai kam žaidėt?
Paistalai. Iš Europos žaidė 12 komandų. Ir iš tų 12 komandų pvz. PSG žais Čempionų lygos finale, tapo Ligue1 nugalėtojai, Miuncheno Bayer žaidė Čempionų lygos pusfinalyje ir triumfavo Bundesliga, Madrido Atletico žaidė Čempionų lygos pusfinalyje, Milano Inter SerieA nugalėtojai, Porto laimėjo Portugalijos lygą ir taip toliau. Kažkaip kitoms komandoms, tai nesutrukdė pasirodyti gerai tiek Čempionų lygoje, tiek vietinėse. Beje ten kaikurie Real žaidėjai net nežaidė, pvz Vinicius geriausiu atvėju tik vaikštinėjo pavėsyje, kiti ir tik vis rasdavo kuo skūstis.
Taip ir toliau😀😀
ir komandos vizijos stoka yra priežastis. Pereso vizija yra supirkti žvaigždes, joms pataikauti ir keisti trenerius, jei nepavyksta. Panašu, kad pats Peresas yra problema su tokiu matymu.
Tai kam žaidėt?
Tai kam žaidėt?
ir komandos vizijos stoka yra priežastis. Pereso vizija yra supirkti žvaigždes, joms pataikauti ir keisti trenerius, jei nepavyksta. Panašu, kad pats Peresas yra problema su tokiu matymu.
Taip ir toliau😀😀
Paistalai. Iš Europos žaidė 12 komandų. Ir iš tų 12 komandų pvz. PSG žais Čempionų lygos finale, tapo Ligue1 nugalėtojai, Miuncheno Bayer žaidė Čempionų lygos pusfinalyje ir triumfavo Bundesliga, Madrido Atletico žaidė Čempionų lygos pusfinalyje, Milano Inter SerieA nugalėtojai, Porto laimėjo Portugalijos lygą ir taip toliau. Kažkaip kitoms komandoms, tai nesutrukdė pasirodyti gerai tiek Čempionų lygoje, tiek vietinėse. Beje ten kaikurie Real žaidėjai net nežaidė, pvz Vinicius geriausiu atvėju tik vaikštinėjo pavėsyje, kiti ir tik vis rasdavo kuo skūstis.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą