FA „Šiauliai“ ir vėl sužaidė nulinėmis lygiosiomis © L. Žemgulio nuotr.

„TOPsport A lygoje“ FA „Šiauliai“ nepraleido įvarčio antrose rungtynėse iš eilės, tačiau taip pat ir nepasižymėjo. 2-ojo turo dvikova namuose su Gargždų „Banga“ baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė tolimais smūgiais, su kuriais susitvarkė vartininkai. Kiek vėliau Davis Ikauniekas mušė pro šalį, o po Carloso Eduardo gero perdavimo puikioje situacijoje atsidūręs Natanas Žebrauskas į vartus nepataikė.

Prieš pat pertrauką C. Eduardo po susidūrimo su varžovu negalėjo tęsti mačo, pakeistas buvo ir debiutavęs Jhonata Santosas.

Dalį antrojo kėlinio „Banga“ pasižymėjo gera atkarpa: atlikus perdavimą Cesinha, pavojingai smūgiavo Vilius Piliukaitis, taip pat sykį grėsmingai atakavo ir Valdas Paulauskas.

Akistatai artėjant į pabaigą dėkingai atšokusį kamuolį virš vartų nukreipė Gabrielius Micevičius, tolimą Domanto Šimkaus bandymą atrėmė Mantas Bertašius. Per pridėtą laiką vartininkas sykį sužaidė neužtikrintai, bet kamuolys vartuose neatsidūrė.

Abi komandos su 2 taškais yra įsitaisiusios turnyro lentelės viduryje.