FA taurė: „Arsenal“ susitvarkė su „Oxford“ ekipos futbolininkais © Action Images via Reuters nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose FA taurės rungtynėse Londono „Arsenal“ išvykoje rezultatu 3:0 įveikė „Oxford“ ekipos futbolininkus.

Pirmame kėlinyje „kanonieriams“ sunkiai sekėsi įrodyti savo favoritų etiketę ir komandos gana pelnytai išėjo į rūbinę švieslentėje degant nuliams.

Visgi Mikelio Artetos auklėtiniai antrame kėlinyje įrodė savo pranašumą pelnydami tris įvarčius.

63 minutę „ledus pralaužė“ smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Mohamedas Elneny, o toliau sekė du Eddie Nketiah taiklūs smūgiai 70 ir 76 minutėmis.

Sekančiame FA taurės etape Londono „Arsenal“ ekipos lauks „Manchester City“ iššūkis. Šios poros nugalėtojas žengs į turnyro aštuntfinalį.