FA taurė: "Leicester" ir "West Ham" prasibrovė į kitą etapą (VIDEO)

Anglijoje antradienį sužaistos penkerios atsakomosios trečiojo FA taurės etapo rungtynės po to, kai pirmosiose susitikimuose nugalėtojai nepaaiškėjo.

"Leicester" šį kartą namuose parodė savo tikrąjį pajėgumą prieš "Fleetwood Town" ekipą. Pirmoji dvikova baigėsi be įvarčių, o šiandien "lapės" varžovus nukovė rezultatu 2-0.

Į kitą etapą "Leicester" vienuolikę išvedė mažai šį sezoną rungtyniavęs Kelechi Iheanacho. Afrikietis 43-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę užtikrino antrajame kėlinyje.

Po lygiųjų taip pat pergales pasiekė ir į kitą etapą prasibrovė "Cardiff City", "Sheffield Wednesday" bei "Reading".

Paskutinėse rungtynėse rimtų sunkumų su trečios lygos "Shrewsbury" komanda turėjo "West Ham" futbolininkai, kurie į kitą etapą žengė tik po pratęsimo, kurio metu pergalingą įvartį pasiuntė Reece'as Burke.

"Leicester" 2 - 0 "Fleetwood"

"Mansfield" 1 - 4 "Cardiff"

"Sheffield Wed" 2 - 0 "Carlisle"

"Reading" 3 - 0 "Stevenage"

"West Ham" 1 - 0 "Shrewsbury"