FA taurė: „Liverpool“ užtikrintai susitvarkė su „Aston Villa“ ekipos jaunimu © AP nuotr.

Penktadienį startavo FA taurės trečiojo etapo kovos.

Užtikrintą pergalę išvykoje ir kelialapį į kitą etapą iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, kurie išvykoje 4:1 susitvarkė su koronaviruso išguldyta „Aston Villa“.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 4-ąją minutę – svečius į priekį išvedė Sadio Mane.

„Aston Villa“ šiame mače dėl COVID-19 proveržio vertėsi su jaunimo komandos žaidėjais, tačiau net ir tai nesutrukdė 41-ąją minutę išlyginti rezultato – įvartį pelnė vos 17-metis puolėjas Louie Barry.

Vis tik „Liverpool“ antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą, o svečius į priekį dar kartą 60-ąją minutę išvedė Georginio Wijnaldumas.

63-ąją minutę antrąjį savo įvartį pelnė S. Mane, o dar po poros minučių savo komados pergalę įtvirtino Mohamedas Salah.

„Wolves“ 1:0 „Crystal Palace“