FA taurė: "Man City" nepaliko jokių vilčių "West Ham" ekipai (VIDEO)

Anglijos FA taurėje 21 valandą 55 minutės Lietuvos laiku įvyko šešioliktfinalio rungtynės.

Olimpiniame stadione "West Ham" futbolininkai priėmė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai šeimininkams nebuvo gailestingi - juos sutriuškino rezultatu 5-0 ir žengė į kitą FA taurės etapą.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti trys įvarčiai. 33-ąją minutę Yaya Toure pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, vėliau į savus vartus įsispyrė "West Ham" gynėjas, o trečiąjį įvartį pridėjo Davidas Silva.

Antrajame kėlinyje 50-ąją minutę Sergio Aguero pradėjo varžovų žeminimą, o galutinį tašką 84-ąją minutę padėjo centro gynėjas Johnas Stonesas.

"West Ham" 0 - 5 "Man City"
33' [0 - 1] Y. Toure (11 m. baudinys)
41' [0 - 2] H. Nordtveit (į savus vartus)
43' [0 - 3] D. Silva
50' [0 - 4] S. Aguero
84' [0 - 5] J. Stones

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10009935" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>