FA taurėje - "Liverpool" kovos baigėsi © Eurofootball.lt
Trečiadienį vyko ketverios atsakomosios Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės turnyro rungtynės, po kurių paaiškėjo ekipos tęsiančios kovas toliau.

Į kitą etapą pateko "Everton" ekipa, kuri miesto derbyje minimalia persvara įveikė "Liverpool".

Pagrindinis mačos laikas baigėsi be įvarčių, tiesa verta paminėti, kad 76 minutę "Liverpool" liko dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Lucas Leiva.

Per pratęsima buvo įmuštas ir vienintelis susitikom įvartis - Tony Hibberto perdavimu pasinaudojo Danas Goslingas ir suklaidinęs kelis gynėjus nuginklavo vartininką Pepe Reiną.

Per likusias minutes rezultatas nepakito ir "Everton" pateko į kitą etapą, kur susitiks su Birmingemo "Aston Villa" klubu.

Tuo tarpu "Aston Villa" ekipa į kitą etapą pateko namuose, rezultatu 3-1 įveikusi "Doncaster" klubą. Nugalėtojų gretose pasižymėjp Stevenas Sidwellas, Johnas Carew bei Nathanas Delfouneso.

Kitame etape taip pat išvysime "Blackburn", "Derby" bei "Burnley" komandas.

Liverpulio "Everton" 1 - 0 "Liverpool"
118' [1 - 0] Dan Gosling

76' iš aikštės pašalintas Lucas Leiva ("Liverpool")

Birmingemo "Aston Villa" 3 - 1 "Doncaster"
15' [1 - 0] Steven Sidwell
19' [2 - 0] John Carew
45' [2 - 1] Jason Price
61' [3 - 1] Nathan Delfouneso

"Nottingham" 2 - 3 "Derby County"
2' [1 - 0] Chris Cohen
14' [2 - 0] Nathan Tyson (iš 11 metrų baudinio)
27' [2 - 1] Rob Hulse
60' [2 - 2] Paul Green
74' [2 - 3] Kris Commons

"Blackburn" 2 - 1 "Sunderland"
6' [0 - 1] David Healy
37' [1 - 1] Aaron Mokoena
119' [2 - 1] Benny McCarthy

"Burnley" 3 - 1 "West Bromwich" *mačas vyko antradienį
45' [1 - 0] Wade Elliott
52' [2 - 0] Steven Thompson
60' [2 - 1] Gianni Zuiverloon
88' [3 - 1] Steven Thompson