FA taurės finale laukia Londono derbis © PA nuotr.

Sekmadienį sužaistas antrasis FA taurės pusfinalis, po kurio paaiškėjo, kad turnyro finale įvyks Londono derbis.

Prie vakar vietą finale užsitikrinusios Londono „Arsenal“ komandos sekmadienį prisijungė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri užtikrintai rezultatu 3:1 įveikė „Manchester United“.

„Aristokratai“ nuo pat mačo pradžios buvo geresnė komanda aikštėje, tačiau ilgą laiką savo persvaros nesugebėjo paversti įvarčiais.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvyko nemalonus incidentas – tarpusavyje susidūrė du „Man Utd“ gynėjai Harry Maguire'as ir Ericas Bailly. Pastarasis, panašu, patyrė itin rimtą galvos traumą, o medikai prie futbolininko darbavosi kone 10 minučių, todėl pirmajame kėlinyje buvo sužaista beveik valanda.

11-ąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę „Chelsea“ galų gale pelnė įvartį, kai kamuolį į vartus pasiuntė Olivier Giroud.

„Man Utd“ antrasis kėlinys prasidėjo košmariškai – jau 47-ąją minutę neužtikrintai sužaidė Davidas de Gea, o Masonas Mountas padvigubino „Chelsea“ pranašumą.

74-ąją minutę „raudonųjų velnių“ šansus pakovoti dėl pergalės palaidojo Harry Maguire'as, pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

85-ąją minutę paguodos įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Bruno Fernandesas.

FA taurės finalas įvyks rugpjūčio 1 dieną.