FA taurės ketvirtfinalyje - "Arsenal" pergalė prieš "Man Utd" (VIDEO, + BURTAI)

Anglijoje pirmadienį buvo sužaistos ketvirtosios FA taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Pilnutėliame "Old Trafford" stadione žiūrovai išvydo dviejų Anglijos grandų dvikova - "Manchester United" ir Londono "Arsenal" susirėmimą. Arsene'o Wengero auklėtiniai po atkaklios kovos palaužė šeimininkus ir pateko į turnyro pusfinalį.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviai iš abiejų komandų pusės. Šiek tiek agresyviau žaidė ir daugiau laiko su kamuoliu praleido "raudonieji velniai", tačiau jų pastangos liko neįvertintos.

Jau 25-ąją minutę puikią ataką surezgę "Arsenal" futbolininkai įsiveržė į priekį. Alexas Oxlade'as-Chamberlainas pademonstravo aukščiausią klasę ir puikiu perdavimu prisidėjo prie Nacho Monrealio pelnyti įvarčio.

Vis dėlto Louiso van Gaalo treniruojama ekipa nepasimetė ir vos po keturių minučių švieslentėje degė rezultatas 1-1. Dešiniajame krašte Angelis Di Maria pakėlė kamuolį "kanonierių" baudos aikštelės link ir varžovų neatidumu pasinaudojęs Wayne'as Rooney galva kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko kovos ir pavojingų atakų. 61-ąją minutę svečiai iš Londono ir vėl įgijo pranašumą, kai Danny Welbeckas pasinaudojo Antonio Valencia klaida ir pergudraudamas Davidą De Geą pelnė antrąjį šių rungtynių įvartį, kuris nulėmė nugalėtoją.

Per likusį laiką "kanonieriai" turėjo dar puikių progų pasižymėti, tačiau ir vėl stebuklus vartuose išdarinėjo D.De Gea. Verta paminėti, kad 77-ąją minutę už dvi gautas geltonas korteles aikštę paliko argentinietis Angelis Di Maria.

FA ištraukė pusfinalio burtus. Po jų paaiškėjo, kad "Arsenal" namuose susitiks su "Bradford"/"Reading" poros nugalėtoju, o "Aston Villa" - su "Liverpool"/"Blackburn" poros nugalėtoju.

"Man Utd" 1 - 2 "Arsenal"

25' [0 - 1] N.Monreal

29' [1 - 1] W.Rooney

61' [1 - 2] D.Welbeck

77' A.Di Maria ("Man Utd") pašalintas iš aikštės