FA taurės rungtynėse "Arsenal" nesugebėjo įveikti "Leeds" futbolininkų (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos stadionuose buvo žaidžiamos net dvidešimt septynios prestižinio FA taurės turnyro trečiojo etapo rungtynės.

Londono "Arsenal" gerbėjai turėjo gerokai pasinervinti, mat jų palaikoma komanda dvikovoje su legendiniu "Leeds" klubu tik pačioje mačo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą ir atidėti santykių aiškinimąsi atsakomajam susitikimui.

Nors Arsene'o Wengero auklėtiniai turėjo iniciatyvą, 54 minutę po Denilsono pražangos baudos aikštelėje ir teisėjo skirto 11 metrų baudinio į priekį įsiveržė svečiai iš antrosios pagal pajėgumą Anglijos lygos.

"Kanonieriai" mačo pusiausvyrą atstatė tik 90 minutę, kuomet po dramatiškų įvykių virtinės arbitras, kiek pasidavęs šeimininkų spaudimui, skyrė antrąjį 11 metrų baudinį, šįsyk į "Leeds" komandos vartus. Tiksliai nuo žymos smūgiavo Cescas Fabregasas - 1-1.

Kituose mačuose buvo užfiksuoti du netikėti rezultatai - "Sunderland" ir "Newcastle" ekipos nusileido gerokai žemesnių lygų klubams ir pasitraukė iš kovos dėl trofėjaus.

Londono "Arsenal" 1 - 1 "Leeds"

"Millwall" 1 - 4 "Birmingham"

"Blackburn" 1 - 0 QPR

"Bolton" 2 - 0 "York"

"Fulham" 6 - 2 "Peterborough"

"Hull" 2 - 3 "Wigan"

"Scunthorpe" 1 - 5 Liverpulio "Everton"

"Sheffield" 1 - 3 Birmingamo "Aston Villa"