FA taurės turnyre - "Aston Villa" ir "Man Utd" sėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dar dvejos FA taurės trečiojo etapo rungtynės.

Nesunkią pergalę iškovojo šalies čempionas "Man Utd" klubas, išvykoje 3-0 sutriuškinęs "Southampton".

Svečiai įsiveržė į priekį jau 21 minutę, kai pirmasis prie kamuolio suskubęs jį į tinklą nukreipė jaunasis Danny Welbeckas. "Southampton" problemos pirmajame kėlinyje tuo nesibaigė - 37 minutę už grubią pražangą prieš Nemanją Vidičių raudoną kortelę užsidirbo Mattas Patersonas.

Po didžiosios pertraukos intrigos nebeliko - 48 minutę po žaidimo ranka baudos aikštelėje teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Nani, o trečiąjį įvartį "Man Utd" pelnė 81 minutę - pasižymėjo 21 metų saugas iš Airijos Darronas Gibsonas.

Ketvirtajame etape Mančesterio komandos savame stadione lauks nelengvas išbandymas - kitas "Premier" lygos klubas Londono "Tottenham".

Kur kas sunkiau sekėsi ketvirtoje vietoje aukščiausioje lygoje žengiančiai "Aston Villa" vienuolikei, kuri 2-1 palaužė "Gillingham".

Svečiai pirmavo, kai 13 minutę po Styliano Petrovo perdavimo iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė gimtadienį švenčiantis Jamesas Milneris, bet 57 minutę vienas prieš vartininką iššokęs Simeonas Jacksonas atstatė pusiausvyrą.

Visgi "Aston Villa" šventė pergalę, kurią lėmė antras Milnerio įvartis nuo 11 metrų žymos po Adamo Millerio pražangos prieš Ashley Youngą.

"Gillingham" 1 - 2 Birmingemo "Aston Villa"
14' [0 - 1] James Milner
57' [1 - 1] Simeon Jackson
79' [1 - 2] James Milner (iš 11 metrų baudinio)

"Southampton" 0 - 3 "Man Utd"
21' [0 - 1] Danny Welbeck
48' [0 - 2] Nani (iš 11 metrų baudinio)
81' [0 - 3] Darron Gibson

37' iš aikštės pašalintas Matt Paterson ("Southampton")

Sekmadienį taip pat buvo ištraukti ketvirtojo etapo burtai. Tiesa, ne visos poros dar yra iki galo aiškios, mat komandos nesužaidė trečio etapo rungtynių dėl prastų oro sąlygų arba baigė jas lygiosiomis.

Futbolo mėgėjų lauks ir vienas įdomus derbis - burtai suvedė amžinus priešus "Liverpool" bei Liverpulio "Everton", kurie susigrums "Anfield" stadione.