FA taurės turnyre - triuškinanti "Man City" nesėkmė ir "Chelsea" lygiosios © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės turnyre sužaistos 25-erios rungtynės, o dar keturi mačai dėl prastų oro sąlygų atidėti ateičiai.

Bene didžiausią sensaciją pateikė antrosios lygos "Nottingham Forest" vienuolikė, svečiuose net 3-0 sutriuškinusi turtuolių iš Arabijos išlaikomą "Man City" ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė 38 minutę, kai po gynėjo Micaho Richardso klaidos galingu smūgiu iš 18 metrų pasižymėjo Nathanas Tysonas. Dar po kelių minučių persvarą padvigubino Robertas Earnshaw, o varžovų triuškinimą iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 minučių baigė Joe Garneris.

Į kitą etapą kol kas nepateko ir Anglijos vicečempionas Londono "Chelsea" klubas, sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Southend".

Namie žaidę 'mėlynieji' 31 minutę pirmavo, kai po kampinio galva įvartį pelnė Salomonas Kalou, bet prieš pat finalinį teisėjo švilpuką gynėjas Peteris Clarke'as privertė brangiai sumokėti Londono komandą už gausybę neišnaudotų progų bei išlygino rezultatą.

Kur kas geriau sekėsi "Premier" lygoje pirmaujančiai "Liverpool" ekipai, kuri išvykoje įtikinamai 2-0 nugalėjo "Preston".

Įvarčius nugalėtojams pelnė puikiu smūgiu pasižymėjęs saugas Alberto Riera bei po traumos į aikštelę sugrįžęs puolėjas Fernando Torresas.

"Hartlepool" 2 - 0 "Stoke"
"Arsenal" 3 - 1 "Plymouth"
"Cardiff" 2 - 0 "Reading"
"Charlton" 1 - 1 "Norwich"
"Chelsea" 1 - 1 "Southend"
"Coventry" 2 - 0 "Kidderminster"
"Forest Green" 3 - 4 "Derby"
"Hartlepool" 2 - 0 Stoke C.