F. Ruizo įvartis padovanojo „Napoli“ ekipai pergalę prieš „Torino“ futbolininkus © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose rungtynėse „Napoli“ po atkaklios kovos, išvykoje, rezultatu 1:0 palaužė „Torino“ vienuolikę.

Pirmame kėlinyje kiek aktyvesni buvo „Napoli“ futbolininkai, tačiau abi komandos į pertrauką išėjo švieslentėje degant nuliams.

Antrame kėlinyje žaidimas kiek labiau atsivėrė. Auksinę progą iššvaistė „Napoli“ ekipos krašto puolėjas Lorenzo Insigne, kuris 61 minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Puikų šansą turėjo ir „Torino“ puolėjas Andrea Belotti, tačiau šio smūgis iš itin dėkingos padėties skriejo pro šalį.

Vis gi, 73 minutę svečiai sugebėjo pelnyti vienintelį šių rungtynių įvartį. Fabianas Ruizas atliko puikų solo reidą ir užbaigė jį smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą.

Po šio susitikimo „Napoli“ vis dar stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, keturiais taškais lenkdami laipteliu žemiau esantį „Juventus“.