Šį sezoną nesėkmių persekiojamam "%c00004" gynėjui brazilui %p00172 ir vėl nepasisekė - jis patyrė dar vieną traumą. Dėl jos 24-erių metų kairiojo gynėjo pozicijoje žaidžiantis brazilas turės praleisti mažiausiai mėnesį, tačiau tikėtina, kad šį sezoną jis, nenorėdamas rizikuoti, visai nebepasirodys aikštėje.

Aurelio kelio traumą patyrė praėjusiame sezone, kuriame per 25 rungtynes įmušė net 8 įvarčius. Daugelį iš jų - antroje sezono dalyje, kuomet treneris Rafa Benitezas išbandė jį kitame amplua - leido jam žaisti kairiojo saugo pozicijoje. Šioje pozicijoje jis žaidė ir "Valencia" 2-1 laimėtose rungtynėse prieš La Korunijos "%c00089", kuriose brazilas įmušė abu įvarčius. Kiti jo įvarčiai skriejo į "%c00006", "%c00003" ir kitų klubų vartus.

Tarp "Valencia" fanų mėgstamas Aurelio pernai metų liepos mėnesį buvo operuotas ir turėjo praeiti ilgą reabilitacijos kursą. Lapkričio mėnesį komanda, norėdama padėti, netgi leido jam beveik mėnesiui grįžti namo į Braziliją.

Vienu metu buvo net abejojama, ar žaidėjui neteks baigti savo karjeros, tačiau atkaklaus būdo gynėjas įveikė visą reabilitacijos programą ir šiame sezone grįžo rungtynėse su "Deportivo" antrajame kėlinyje pakeitęs Amedeo Carbonį. Tuomet jam atsistoję plojo daugelis stadione buvusių žiūrovų.

"Valencia" ekipai Aurelio, šiame sezone žaidusio tik 36-ias minutes, netektis yra skaudus smūgis, kadangi jos sudėtyje yra tik du kairiojo krašto gynėjai: 38-erių metų Amedeo Carboni ir jau minėtasis Fabio Aurelio.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos