Fabregasas: aš esu kaltas dėl to, kad "Arsenal" pralaimėjo "Barcelona" klubui (VIDEO) © Eurofootball.lt
Londono "%c00041" kapitonas Cescas Fabregasas prisiėmė kaltę dėl pralaimėjimo Čempionų lygos aštuntfinalyje "%c00006" ekipai.

"Kanonieriai" pirmąją dvikovą namie laimėjo 2-1, tačiau atsakomajame mače turėjo pripažinti varžovų pranašumą 1-3 ir pasitraukė iš turnyro.

23 metų futbolininkas dar mačo pradžioje patyrė traumą, tačiau tęsė rungtynes ir buvo bent iš dalies kaltas dėl pirmojo katalonų įvarčio, kuomet atliko netikslų perdavimą kulniuku prie pat savo baudos aikštelės.

"Atsakomosios rungtynės buvo vienos svarbiausių mano karjeroje,- kalbėjo Fabregasas, į "Arsenal" atvykęs būtent iš Katalonijos komandos. - Grįžau į Barseloną būdamas "Arsenal" kapitonu, mes turėjome pranašumą, žaidžiau prieš savo šeimą ir draugus tribūnuose.

Lūkesčiai buvo dideli, tačiau viskas baigėsi tragedija ir aš esu dėl to kaltas. Manau, kad turiu prisiimti apie 70 procentų kaltės dėl to, kad iškritome. Jau 14 mačo minutę patyriau traumą ir viskas prieš akis sugriuvo, nes išvydau, kad sužaista tik trečdalis pirmojo kėlinio.

Sakiau sau, jog negalima pasiduoti, nes, jei būčiau pasitraukęs, žmonės sakytų, kad nenorėjau žaisti. Tačiau nusivyliau savimi. Norėjau kautis ir negalvojau apie komandos interesus. Buvau savanaudis ir turėjau sumokėti už tai didelę kainą: nerungtyniavau gerai ir mes pralaimėjome."