Fantastiškais įvarčiais pažymėtame mače – „Man Utd“ ir „Liverpool“ lygiosios © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinių varžovų „Manchester United“ ir „Liverpool“ dvikova.

„Old Trafford“ stadione vykusiame mače užfiksuotos lygiosios – 2:2.

„Liverpool“ nuo mačo pradžios dominavo aikštėje, tačiau pirmajame kėlinyje pelnė vos vieną įvartį – 23-ąją minutę po kampinio pasižymėjo Luisas Diazas.

Antrąjį kėlinį aktyviau vėl pradėjo svečiai, tačiau 50-ąją minutę rezultatą smūgiu beveik iš vidurio aikštės išlygino Bruno Fernandesas.

67-ąją minutę „Man Utd“ sukūrė dar vieną šedevrą, kai nuostabiu smūgiu pasižymėjo Kobbie Mainoo.

„United“ pirmavo iki 84-osios minutės, kai nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino Mohamedas Salah.

Per likusį laiką progų išplėšti pergalę turėjo abi komandos, bet finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Šios lygiosios reiškia, kad po šio turo pirmoje Anglijos „Premier“ lygos vietoje yra Londono „Arsenal“.

• 55555

pirmas trejetas kazkas tokio

• 18
  • Deividas Simonis

Grazios rungtynes, Liverpool tikrai stiprus. Mainoo toks ramus, grazu ziuret.

• 17
  • Sidney Crosby

Na tokius golus dovanodami tikrai liksim 3 vietoi, tas gynejas kaip zoles apsirukes , jokios atsakomybes lygioi vietoi taip prapist titula

• 15
  • Gerard

Anksčiau ar vėliau taip ir turėjo nutikti. Liverpool visada turi didžiulę persvarą ir niekaip negali uždaryti rungtyniu antru, tračiu įvarčiu. Iki šiol išsusukdavo, bet va atėjo diena ir padėties šeimininkai nebe Liverpool 😓

• 12
  • Arsenal

Arsenal tiko šis rezas

• 7
  • Haris

Pirmas kėlinys 15-0 smūgiai į vartų puse Liverpool naudai , tik vienas įvartis , antram kėlinyje viskas verčiasi , nors ir ne pasakysi kad Liverpool atidavė iniciatyva , žaidė savo stiliumi kaip ir visada , bet va to pirmo kėlinio nearealiacija pakišo koja , labai trūksta žmogaus - įvarčio D.Jotos kuris padrydavo įvartį iš nieko , kagi prarasti du brangūs taškai , neatsikeršyta Mančesteriui , nusileista į antrą poicija , nu bet kova tesis neabejoju iki paskutinio turo , tam pačiam Arsenalui dar reikės žaisti Old Traforde , taip kad nenukabinam nosis ir žvelgiam į priekį ir tikim Liverpool .

• 3
  • Romss
    kalbetojai

Praejusi sezona Liverpulis ilgam buvo be vieno pagrindinio vidurio gynejo (VvD). Ir jiems tai kainavo CL. Si sezona United zaidzia be visu savo gyneju, vakar zaide studentas (tik 6 macias sudetyje). Ir visi apsimeta, kad nesupranta kodel United 6 vietoje, kodel toks tragiskas ivarciu santykis. Cia nieko netiketo nevyksta. O liverpulio rasytojai juokingai atrodo, nes bando vis stumti ant United, bet vis negali laimeti aiksteje. Vis jie pranasuma kalbomis bando parodyti

Pranasuma rodo pozicijos lenteleje 😀 kokiais cia atmazais jus gyvenat. Gynyba iskritusi, bet vos 45 ivarciai surinkti si sezona lygoje ir neigiamas GD. Tai cia ta "sveika" gynyba sumus daugiau ivarciu 😀

• -2
  • kalbetojai

• 1
  • 12353
    Seneliauba

Mes savo vieta pakolkas labai gerai suprantame, taciau apie kokius tu tikslus kalbi kai nuo miestieciu jau eile metu dirziuko gaunate ? O musu stagnuojanti komandele jau eilini karta taskus siame sezone atima ? Flopai krc...

Kokie menki likot kai didziausias pasiekimas sezone yra atimti taskai is lfc 😀

• 2
  • Seneliauba
    boss tha

united fanai - sedekit spakainiai, jus visiskai lfc fanams nerupite, pas mus kiti tikslai sezone ir domina daugeli metu tik city ir pora metu arsenal. pasimirso jums greit puses ziurovu evakuacija is trashfordo vidury grajaus esant 5-0 😀 o galva jau kelia, nepraejus savaitei, kai pralosta chelsea, kuris siplnausias per 20 metu

• 3
  • Arsenal

• 7
  • kei...

gaila vis tik pagal zaidima turejo liverpool imti 3 taskus ,ypac pirma kelini liverpool buvo daug geresni.Bet grubi klaida Quansah,leido imusti pirma ivarti.O antra kel nuo vidurio vel liverpool spaude mu komanda,aiskiai matesi kad mu lygiosios tenkina.Na ka ne visada laimi komanda kuri geriau suzaide ,o dabart dar liko 7 turai ,taigi viskas dar priekyje

• 4

• 15
  • na....

jo liverpool domonavo ,statistika po pirmo kel smugiai link vartu 15-4 o i vartu plota 4-0 liverpool naudai.Kiek atsigavo man unt pradzioje 2 kel ,bet nuyo jo vidure liverpool zvel geresni buvo

• 1
  • Hmmmm

Juokingiausia kad visi zinom, jog bottlenalas vistiek pabottlins tai net nera ka juos mineti, tai sitoje vietoje City vel ant lekstes viskas paduota panasu, Liverpool nebeturi teises klysti, City kvepuoja.