Fantastiškas A. Budimiras padėjo „Osasuna“ klubui eliminuoti „Athletic“ iš Ispanijos taurės © scanpix.lt nuotr.

Ispanijos „Copa del Rey“ taurės aštuntfinalyje „Osasuna“ klubas svečiuose, rezultatu 3:2, įveikė Bilbao „Athletic“:

40-ąją minutę svečius į priekį išvedė Aimaras Orozas.

44-ąją minutę rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Ante Budimiras.

45+3 minutę rezultatą baskams sušvelnino Nico Williamsas.

55-ąją minutę rezultatą išlygino Oscaras de Marcosas.

70-ąją minutę pergalę „Osasuna“ išplėšė dubliu pasižymėjęs A. Budimiras.

Kitose šio etapo rungtynėse San Sebastiano „Real Sociedad“ klubas namuose, rezultatu 3:1, įveikė Madrido „Rayo Vallecano“.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...