Fantastiškas P. Pogba smūgis sugrąžino „Man Utd“ į „Premier“ lygos viršūnę © AFP nuotr.

„Manchester United“ neleido „Manchester City“ ekipai ilgai užsibūti „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai trečiadienį išvykoje 2:1 palaužė puikiai kovojusią „Fulham“ ekipą.

Būtent šeimininkams rungtynės prasidėjo gerokai geriau – 5-ąją minutę pasižymėjo Ademola Lookmanas.

„Man Utd“ rezultatą išlygino 21-ąją minutę, kai varžovų vartininko klaida pasinaudojo Edinsonas Cavani.

„Raudonieji velniai“ nuo pat antrojo kėlinio pradžio spaudė „Fulham“ ekipą ir tai davė vaisių – 65-ąją minutę fantastišku smūgiu pasižymėjo Paulis Pogba. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas mačo įvartis.

„United“ po šios pergalės sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.