Fantastiškas sugrįžimas Vokietijoje: dviejų įvarčių deficitą panaikinusi BVB ekipa šventė pergalę © REUTERS nuotr.

Dortmundo „Borussia“ šeštadienį susitiko su kita „Borussia“ – iš Menchengladbacho.

BVB 4:2 po sunkios kovos įveikė svečius.

Pirmasis kėlinys buvo tiesiog kosminis. Rocco Reitzo ir Manu Kone sukūrė dviejų įvarčių persvarą BMG ekipai, tačiau Dortmundo klubas sugebėjo grįžti.

30-ąją minutę Marcelis Sabitzeris pelnė įvartį, o netrukus rezultatą išlygino Niclasas Fullkrugas. Prieš pertrauką Jamie Bynoe-Gittensas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai.

Pačiame rungtynių gale Donyellis Malenas įtvirtino pergalę. Jis kamuolį pasiuntė į tuščius vartus.

Be pergalės BVB sulaukė palankaus rezultato ir kitame stadione, kur „Wolfsburg“ 2:1 palaužė „RB Leipzig“ futbolininkus.

Berlyno „Union“ 1:1 „Augsburg“

„Freiburg“ 1:1 „Darmstadt“

„Bremen“ 0:3 „Bayer“