Fantastiško Ibrahimovičiaus įvarčio "Milan" pergalei nepakako (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos čempionate sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Proga padinti pranašumo prieš artimiausius persekiotojus nepasinaudojo lyderis "Milan", sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su buksuojančia "Lecce".

Antrojo kėlinio pradžioje Milano komanda pirmavo, kai įspūdingą įvartį iš toli pelnė švedas Zlatanas Ibrahimovičius, bet 82 minutę Rubenas Olivera atstatė pusiausvyrą.

Iškovojusi tašką "Milan" ekipa lenkia "Napoli" ir Romos "Lazio" keturiais taškais.

Sostinės vienuolikė sekmadienį iškovojo pirmą pergalę šiais metais, 1-0 įveikusi Genujos "Sampdoria".

Likus šešioms minutėms iki dvikovos pabaigos pergalingą įvartį įmušė čekas Liboras Kozakas.

Sunkią pergalę namie iškovojo Turino "Juventus" ekipa, 2-1 įveikusi "Bari". Alessandro Del Piero išvedė šeimininkus į priekį puikiu baudos smūgiu, tačiau tuoj po pertraukos Gergely Rudolfas atstatė pusiausvyrą.

Visgi 79 minutę tiksliu smūgiu pergalę išplėšė Alberto Aquilani.

"Cagliari" 3 - 1 "Palermo"
23' [1 - 0] A.Matri
48' [2 - 0] R.Acquafresca
50' [2 - 1] J.Pastore
54' [3 - 1] D.Biondini

"Brescia" 2 - 0 "Parma"
45' [1 - 0] F.Bega
88' [2 - 0] A.Diamanti

29' iš aikštės pašalintas M.Paci ("Parma")

"Catania" 1 - 1 Veronos "Chievo"
29' [1 - 0] M.G.Lopez (iš 11 m. baudinio)
65' [1 - 1] S.Pellisier

"Cesena" 0 - 1 "Roma"
89' [0 - 1] M.Pellegrino (į savus vartus)

"Genoa" 2 - 4 "Udinese"
27' [0 - 1] P.Armero
45' [1 - 1] O.Milanetto
56' [1 - 2] A.Di Natale
58' [2 - 2] M.Destro
70' [2 - 3] A.Sanchez
90' [2 - 4] G.Denis

Turino "Juventus" 2 - 1 "Bari"
43' [1 - 0] A.Del Piero
57' [1 - 1] G.Rudolf
79' [2 - 1] A.Aquilani

Romos "Lazio" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
84' [1 - 0] L.Kozak

"Lecce" 1 - 1 "Milan"
49' [0 - 1] Z.Ibrahimovic
82' [1 - 1] R.Olivera