Favoritai skynė pergales "Premier" lygoje (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 10-ojo turo rungtynės.

Lyderio pozicijoje užtikrintai žygiuojantis "Manchester City" išvykoje patiesė ir "West Brom". Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 3-2 palaužė šeimininkus.

10-ąją minutę puikiu smūgiu "miestiečius" į priekį išvedė Leroy'us Sane. Vis dėlto "West Brom" jau po kelių minučių atsakė tuo pačiu - po aukšto Garetho Barry perdavimo Jay'us Rodriguezas nuginklavo svečius iš Mančesterio.

Tačiau jau netrukus buvo pasiektas dar vienas įvartis - 15-ąją minutę Fernandinho netikėtu smūgiu nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir sugrąžino įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje "West Brom" lengvai nepasidavė, tačiau "Man City" gyvenimą palengvino po keitimo aikštėje pasirodęs Raheemas Sterlingas - anglas, aikštėje praleidęs vos tris minutes, 64-ąją minutę padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per pridėtą teisėjo laiką "West Brom" ekipa sušvelnino atsilikimą iki minimalaus, tačiau laiko išsigelbėti šeimininkai beveik nebeturėjo ir "Man City" džiaugėsi pergale rezultatu 3-2.

Tik vieną kartą šį sezoną taškus praradęs "Man City" nuo antroje vietoje esančios "Man Utd" ekipos turi 5 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią grįžo "Liverpool" ekipa. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo "Huddersfield". "Raudoniesiems" įvarčius pelnė Danielis Sturridge'as, Roberto Firmino ir Georginio Wijnaldumas.

Sunkumų namuose su "Swansea" turėjo Londono "Arsenal", tačiau "kanonieriai" antrajame kėlinyje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę rezultatu 2-1. Į pergalę "Arsenal" atvedė Seado Kolašinačo ir Aarono Ramsey įvarčiai.

Dar kitose dvikovose "West  Ham" dramatiškai septintąją pridėto laiko minutę išleido pergalę prieš "Crystal Palace", o "Stoke City" minimaliu skirtumu palaužė "Watford"

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Chelsea" išvykoje po sunkios kovos pranoko "Bournemouth". Pergalę nulėmęs įvartis krito 51-ąją minutę, kai pasižymėjo Edenas Hazardas.

"West Brom" 2 - 3 "Man City"
10' [0 - 1] L. Sane
13' [1 - 1] J. Rodriguez
15' [1 - 2] Fernandinho
64' [1 - 3] R. Sterling
90+2' [2 - 3] M. Phillips

"Liverpool" 3 - 0 "Huddersfield"
50' [1 - 0] D. Sturridge
58' [2 - 0] R. Firmino
75' [3 - 0] G. Wijnaldum
42' M. Salah ("Liverpool") nerealizavo 11 m. baudinio

"Arsenal" 2 - 1 "Swansea"
22' [0 - 1] S. Clucas
51' [1 - 1] S. Kolašinač
58' [2 - 1] A. Ramsey

"Crystal Palace" 2 - 2 "West Ham"
11' [0 - 1] Chicharito
43' [0 - 2] A. Ayew
50' [1 - 2] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
90+7' [2 - 2] W. Zaha

"Watford" 0 - 1 "Stoke City"
16' [0 - 1] D. Fletcher

"Bournemouth" 0 - 1 "Chelsea"
51' [0 - 1] E. Hazard