Favoritų dvikovoje - "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos dvi likusios Prancūzijos futbolo čempionato "Ligue 1" trečiojo turo rungtynės. Į pergalių kelią po antrajame ture iškovotų lygiųjų sugrįžo čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas, išvykoje lyderių dvikovoje 1-2 palaužęs "Bordeaux" pasipriešinimą.

Pirmeiji į priekį Bordo vykusiame mače išsiveržė aikštės šeimininkai, kai jau 5-ąją rungtynių minutę baudos smūgiu pasižymėjo Julienas Faubertas. Po praleisto įvarčio "Lyon" puolė lyginti rezultato ir Juninho smūgiuotas kamuolys pataikė į varžovų vartų virpstą.

Sužaidus beveik puse valandos portugalas Tiago smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys atsimušė į komandos draugo Fredo kelį ir pakeitęs krypti suklaidino varžovų vartininką ir iskriejo į vartus. Ekipos ilsėtis išėje esant lygiam rezultatui 1-1.

Antrajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo "Bordeauyx" futbolininkai, tačiau Marouano Chamakho ir Johano Micoud smūgius atrėmė varžovų vartininkas. Iki rungtynių pabaigos likus vos 4 minutės po keitimo aikštėje pasirodęs Kimas Kallstromas puikiai perdavė kamuolį taip pat tik antrajame kėlinyje aikštėje pasirodžiusiam Sylvainui Wiltordui ir šis tiksliu smūgių išvedė savo ekipą į priekį.

Kitame sekmadienio susitikime savo jėgas išbandė "Toulouse" ir "Nice" ekipos. Nepaisant to, kad šių rungtynių favorite buvo laikoma Nicos ekipa, "Toulouse" futbolininkai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po Jeremy Mathiau įvarčio išsiveržė į priekį ir šią persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 1 - 2 "%c00055"
5` [1 - 0] Julien Faubert
28` [1 - 1] Fred
86` [1 - 2] Sylvain Wiltord

"%c00092" 1 - 0 "%c00090"
45` [1 - 0] Jeremy Mathiau