Septintąją vietą praėjusiame sezone užėmęs FC “%c00140“ vėl keičia vyriausiąjį trenerį. Pastaruoju metu klubą treniravęs sporto direktorius Ivanas Švabovičius palieka trenerio postą, o jį pakeis 42 metų strategas Antanas Vingilys, anksčiau dirbęs treneriu Marijampolėje, o praėjusį sezoną treniravęs Ukmergės „Vilkmergės“ klubą.

Kalbėdamas su EuroFootball.lt apie trenerių kaitą, „Vilniaus“ klubo prezidentas Algimantas Breikštas teigė: „Ivanas Švabovičius pats pasiprašė pailsėti, kadangi jam sunku buvo dirbti su žaidėjais ir bendrauti, nes gerai nemoka užsienio kalbų. Šiuo metu jis treniruos dublerių komandą, o po mėnesio kito spręsime, ką daryti“.

Įdomu, kad pastarąją savaitę į sostinės klubą buvo atvykęs Olandijos antrojo diviziono lyderių „De Graafschaap“ klubo vienas trenerių Andriesas Ulderinkas.

„Šis treneris, savo klube atsakingas už jaunimo iki 17 metų akademijos veiklą, suteikė mūsų komandai daug labai naudingos patirties, kuri pravers ateityje. Beje, su juo vedame derybas ir yra vilties, kad A.Ulderingas gegužės pabaigoje gali tapti mūsų komandos treneriu“,- atskleidė „Vilniaus“ prezidentas.

EuroFootball.lt žiniomis, praėjusį sezoną „Žalgiryje“ žaidęs ir nesenai Rumunijos „Otelul“ klube nepritapęs gynėjas Tadas Gražiūnas artimiausiu metu gali papildyti „Vilniaus“ gretas. Tą patvirtino ir A.Breikštas: „Taip, tai yra tiesa, šiuo metu vedame derybas, kurios yra finišo tiesiojoje. Tikimės, kad jau kitos savaitės pradžioje su Gražiūnu pasirašysime sutartį“.

Paklaustas apie „Vilniaus“ aktyviausių sirgalių „FCV Sector“ išplatintą viešą laišką, kuriame išreiškiamas nepasitenkinimas klubo politika legionierių atžvilgiu, Algimantas Breikštas buvo linksmas ir kalbus: „Na, parašė laišką, gražu. Pats laiškas įdomiai, gražiai išdėstytas. Iš tiesų džiaugiamės, nes jei sirgaliai taip reaguoja, reiškia - myli savo komandą. Tik nepakalbėjo su pačiu klubu ir nesikreipė į jį, o tai mūsų sirgalių nepuošia ir profesionalumo, matyt, nerodo. Jei jie būtų atėję pasikalbėti į klubą, mes mielai būtume pabendravę ir apsvarstę problemą, išdėstę savo pozicijas ir planus. Juk mes sirgalius kviečiame į sezono atidarymo ir uždarymo renginius, bendraujame, tad jie galėjo taip pat mus pasikviesti. Apskritai manau, kad šis laiškas nesugadins mūsų santykių, mes tai vertiname atlaidžiai ir pykti neketiname“.

Šeštadienį Vilniaus „Sportimos“ manieže „Vilnius“ žais draugiškas rungtynes su kita sostinės komanda „Vėtra“. „Vilniaus“ klubo prezidentas kviečia į rungtynes ir ištikimiausius savo sirgalius.

„Su „Vėtra“ rungtyniausime 11:30 val., o iš karto po rungtynių mes kviečiame savo sirgalius atviram pokalbiui, kuriame galės dalyvauti visi norintys, išspręsti kilusias problemas“,- planais dalijosi A.Breikštas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos