F.Černychas: "Esame patenkinti, kad galime kovoti su bet kuo"

Po pirmųjų Pasaulio čempionato atrankos rungtynių Lietuvos rinktinės žaidėjai kalbėjo apie apmaudą dėl neišnaudotos galimybės iškovoti pergalę.

Žaidėjų komentarai po rungtynių:

Kapitonas Fedoras Černychas:

"Pradėjome rungtynes kaip ir planavome. Norėjome spausti varžovus jų aikštės pusėje. Tas puikiai pavyko. Išėjo dvi geros kontratakos, įmušėme įvartį. Antrajame kėlinyje jiems nebuvo ką prarasti ir bandė mus spausti. Turėjome kelias progas. Būtume vieną įmušę, jiems būtų viskas. Gaila, kad praleidome du įvarčius.

Iš vienos pusės, esam patenkinti, kad galime kovoti su bet kuo, iš kitos pusės nėra gerai, kad išleidome pergalę. Visi labai nusiminę, nes buvo atiduota labai daug jėgų. Reikia vieningai susėsti, pasikalbėti, ir pradėti viską iš naujo kitose rungtynėse.

Viename momente gynėjas man davė per šonkaulius, kažkas trakštelėjo. Pradėjo skaudėti. Antrame epizode bandžiau žaisti petis į petį, antrą kartą trakštelėjo dar stipriau. Dabar sunku kvėpuoti.“

Vartininkas Ernestas Šetkus:

„Rezultatas atrodo kaip ir geras, 2:2. Bet pagal tai kaip klostėsi rungtynės... Ilgą laiką pirmavome 2:0 ir su teisėjo švilpuku praleidome įvartį Nuotaikos savotiškos – norėtųsi džiaugtis, bet tuo pačiu ir liūdi.

Man pasirodė, kad pabaigoje varžovas bandė numesti kamuolį, tačiau kamuolys buvo šlapias. Kartais taip būna. Krito keistokas įvartis.

Iš anksto tikėjomės pilno stadiono, bet kai visą dieną lijo, galvojome, kad žiūrovai neateis. Tačiau buvo puikus palaikymas visas rungtynes. Noriu padėkoti, kad fanai nepabijojo lietaus ir atėjo stadioną palaikyti. Tikiuosi, mes jų nenuvylėme. Parodėme, kad galime žaisti futbolą. Manau esame teisingame kelyje, toliau dirbsime ir sieksime geresnių rezultatų.“

Gynėjas Edvinas Girdvainis:

„Galbūt pritrūko jėgų. Atidavėme varžovams iniciatyvą. Tiek kovėmės, stengėmės. Taip išėjo, kad du taškus praradome mes. Tikrai labai gaila paskutinę sekundę praleisti tokį įvartį. Nuovargis ne pasiteisinimas, turime išlikti susikoncentravę iki pabaigos ir tokių įvarčių negalime praleisti.“

Saugas Vykintas Slivka:

"Sunku pasakyti, ko pritrūko, gal jėgų, gal sėkmės. Daug pozityvo žiūrint į ateitį, bet labai apmaudu šiandien. Įvartis išėjo instinktyviai, iš pradžių bandžiau ieškoti perdavimo, paskui nusprendžiau smūgiuoti, smūgiavau – pasisekė įmušti.

Treneris per pertrauką akcentavo, kad nesulystume į vartus, bandytume kurti. Tas neblogai pavyko, turėjome progų, galėjome įmušti trečią įvartį ir varžovus pribaigti. Antrajame kėlinyje buvo gan sunku. Jautėsi pasiruošimo stoka. Žiūrovai įnešė mums energijos, buvo kaip dvyliktas žaidėjas.“