"%c000 40" ekipos vyriausias treneris Seras Alexas Fergusonas po lygiųjų "Highbury" stadione pripažino, jog "Premier" lygą šiais metais laimės Londono "%c00041" ekipa.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio rugtynes pradėjęs Louisas Saha (%p01875) rungtynių pabaigoje įmušė įvartį bei padėjo ekipai iškovoti tašką. "Arsenal" pirmauja lygoje, nuo jų 7 taškais atsilieka kita Londono ekipa "%c00042". Mančesterio klubas yra trečioje vietoje.

"Mes 12 taškų atsiliekame nuo "Asenal". Jie šiais metais laimės lygą. Esu tuo visiškai tikras", - "Sky Sports 1" teigė Fergusonas.

Tačiau Fergusonui patinka, kaip kaunasi jo ekipa, net ir dėl vieno vienintelio taško. Pasak jo, tai bus itin svarbu kitą šeštadienį, kai "United" FA Taurės ketvirtfinalyje Villa Parke teks susigrumti su tuo pačiu "Arsenal" klubu.

"Manau, jog ką tik visiems priminėm, jog dar mes dar gyvi", - teigė Fergusonas. "Tai bus lygios varžybos ir tikrai labai sunkios. Šiandien parodėme, kaip stipriai mes trokštame laimėti, tą patį pademonstruosime ir šeštadienį".

Komentuodamas rungtynes su "Arsenal" Fergusonas teigė, jog "United" žaidė atkakliai bei intensyviai. "Pirmajame kėlinyje "Arsenal" turėjo vos vieną kitą geresnę progą. Vos tik perpratome jų žaidimą ir pradėjome po truputėlį diktuoti sąlygas, %p01549 įmušė įvartį. Tai buvo fantastiškas smūgis".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos