„Feyenoord“ ir „Slavia“ ketvirtfinalį atidarė įvarčių fiesta © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą prasidėjo Konferencijų lygos ketvirtfinaliai.

Nuo 19.45 val. Lietuvos laiku žaidė vieninteliai „Feyenoord“ su Prahos „Slavia“ futbolininkais. Mačas baigėsi itin rezultatyviai (3:3).

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1. Iš pradžių Roterdamo ekipą į priekį išvedė Luisas Sinisterra, tačiau kėlinio gale savo įvarčiu atsakė „Slavia“ saugas Peteris Olayinka.

Antrojo kėlinio viduryje į priekį įsiveržė jau Prahos futbolininkai, dėka Yira Collinso Soro smūgio.

Permainingos rungtynės toliau nenuvylė. 74-ąją minutę rezultatą išlygino Marcosas Senesi, o 86-ąją „Feyenoord“ ekipai trečiąjį įvartį pelnė Orkunas Kokcu.

Per pridėtą rungtynių laiką lygiąsias „Slavia“ komandai išplėšė Ibrahimas Traore.

Kitą savaitę lauks atkrintamosios rungtynės. Šį vakarą vyks dar trys Konferencijų lygos ketvirtfinaliai.