"Feyenoord" ir toliau skina pergales © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos čempionate buvo sužaistos paskutinės ketverios 4-ojo turo rungtynės. Nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė „Feyenoord“, tuo tarpu „AZ“ išvykoje prarado du taškus, „Twente“ įveikė „Willem“ ir „NEC“ nugalėjo „NAC“.

Kerkradėje vietos „Roda“ susikovė su šiuo metu labai grėsmingai atrodančia Roterdamo „Feyenoord“ komanda. Visgi besibaigiant pirmajam kėliniui būtent jie išsiveržė į priekį po tikslaus Cheiko Ismaelio Tiote smūgio.

Bet prasidėjus antrajam kėliniui sėkmingai 11 metrų baudinį realizvo ir jau ketvirtąjį savo įvartį pirmenybėse įmušė šią vasarą iš Miuncheno „Bayern“ klubo į „Feyenoord“ sugrįžęs Roy`us Makaay`us.

Lyg antrą kvėpavimą įgavę berto van Marwijko auklėtiniai 62-ąją minutę persvėrė rezultatą savo naudai, kai iš toli kaire koja kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Jonathanas De Gurmanas.

Jis po aštuonių minučių ir įtvirtino ketvirtąją komandos pergalę iš eilės, kai gavęs Timo De Clero perdavimą iš kairiojo krašto iš arti sušaudė varžovų vartininką pasiųsdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Roterdame „Sparta“ sugebėjo suteikti pasipriešinimą Alkmaaro „AZ“ futbolininkams. Jau 6-ąją minutę jie pirmavo, kai į savus vartus kamuolį įsimušė „AZ“ žaidėjas Haris Medunjaninas.

Be to, antrojo kėlinio pradžioje „Sparta“ pavyko padvigubinti savo pranašumą, kai pasižymėjo Nourdinas Boukhari. Bet komandai pritrūko meistriškumo išlaikyti šią įgytą persvarą.

67-ąją minutę „AZ“ klubui rezultatą sušvelnino Julianas Jenneras, o lygiąsias prabėgus dar dešimt minučių išplėšė Mouniras El Hamdaoui.

Tilburgo „Willem“ namuose rezultatu 1-3 turėjo pripažinti Enschedo „Twente“ pranašumą. Nors šeimininkai po 25-ąją minutę Mohammedo Messoudi pirmavo, neišlaikė pranašumo.

Po šešių minučių rezultatą išlygino „Twente“ puolėjas Blaise`as N‘Kufo, o pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį į savus vartus įsimušė Frankas Demouge. 57-ąją minutę Romano Denneboomas tiksliu smūgiu atnešė komandai pergalę.

Nijmegeno „NEC“ namuose 0-1 nusileido Bredos „NAC“ klubui. Vienintelio rungtynių įvarčio autorius Edwinas de Grafas, pasižymėjęs 44-ąją minutę.