"Fiorentina" antrąkart atleido V. Montellą

Vincenzo Montella antrą kartą savo karjeroje prarado darbą Florencijos "Fiorentina" klube.

"Fiorentina" po skaudaus vakarykščio pralaimėjimo "Roma" komandai nusprendė parodyti duris 45-erių metų strategui, kuris į klubą grįžo praėjusio sezono pabaigoje.

Jis "Fiorentina" komandai vadovavo nuo balandžio mėnesio, tačiau užsibrėžtų tikslų taip ir nepasiekė.

"Fiorentina" po 17 turų užima 14-ąją vietą ir šį savaitgalį dar gali kristi žemyn.

V. Montella anksčiau "Fiorentina" ekipoje dirbo 2012-2015 m. laikotarpiu.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...