Šiemet į "Serie-A" sugrįžęs "Fiorentina" klubas po nesėkmingos sezono pradžios nusprendė iš savo pareigų atleisti vyriausiąjį komandos trenerį Emiliano Mondonico.

Sekmadienį po lygiųjų su "Udinese" Florencijos ekipa su 7 taškais nukrito į keturioliktąją vietą, ir treneris, pajutęs aplinkinių nepasitenkinimą bei kritiką, netgi pradėjo abejoti savo galimybėmis išlikti komandoje.

Taigi pirmadienį klubas apsvarstė situaciją ir nusprendė išsiskirti su treneriu, kuris praėjusį sezoną padėjo ekipai pakilti iš žemesniosios "Serie-B" lygos.

"Smarkiai nustebusi "Fiorentina" susipažino su Emiliano Mondonico svarstymais po vakar dienos rungtynių, ir pareiškia, kad su jais nesutinka, nes klubas niekada nekritikavo jo darbo. Taip pat "Fiorentina", gerbdama įsipareigojimą miestui, žaidėjams ir sirgaliams, turi pripažinti problemas, su kuriomis E.Mondonico susidūrė atlikdamas savo darbą." - skelbiama klubo pranešime spaudai.

Trečiadienio rungtynėms prieš "Reggina" į laikinojo trenerio vietą paskirtas vartininkų treneris Sergio Buso, ir manoma, kad naujasis strategas į komandą gali atvykti jau šį sekmadienį.

Tarp kandidatų į atsilaisvinusią vietą minimi šiuo metu be darbo esantys A.Zaccheroni, D.Zoff, H.Cuper, C.Prandelli, taip pat F.Terim, A.Malesani.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos