Italijos „Serie A“ lygoje Florencijos „Fiorentina“ klubas namuose, rezultatu 5:1, sutriuškino „Udinese“.
„Viola“ ekipa per 16 rungtynių iškovojo pirmąją pergalę.
Septintąją minutę raudoną kortelę išvydo svečių žaidėjas Maduka Okoye.
21-ąją minutę Florencijos komandą į priekį išvedė Rolando Mandragora.
42-ąją ir 45+1 minutėmis „viola“ ekipai po įvartį pridėjo Albertas Gudmundssonas ir Cheras Ndouras.
56-ąją ir 68-ąją minutėmis dubliu pasižymėjo Moise Keane‘as.
66-ąją minutę paguodos įvartį svečiams pelnė Oumaras Solet.
Po pergalės „Fiorentina“ klubas su 9 taškais lieka paskutinėje vietoje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą