„Fiorentina“ namuose pervažiavo „Genoa“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą „Fiorentina“ visų rungtynių metu dominavo ir namuose rezultatu 6:0 sutriuškino „Genoa“ ekipą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo uždirbdami 11 metrų baudinį. Riccardo Saponara buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir prie žymos stojo vienas rezultatyviausių čempionato žaidėjų Dusanas Vlahovicius. Deja, šį kartą jam pasižymėti nepavyko, nes puikiai sužaidęs „Genoa“ komandos vartininkas Salvartore Sirigu atrėmė baudinį ir išlaikė rezultatą lygų.

Vis gi, už keletos momentų „Fiorentina“ pasiekė pirmąjį įvartį. 15 minutę pasižymėjo atšokusį kamuolį į vartus pasiuntęs Alvaro Odriozola.

Antrasis rungtynių įvartis krito 34 minutę. Giacomo Bonaventura iš artimo nuotolio galingu smūgiu „sušaudė“ oponentų vartus ir rezultatas tapo 2:0.

42 minutę „Fiorentina“ sugebėjo pasiekti ir trečiąjį įvartį. Cristiano Biraghi meistriškai realizavo tolimą baudos smūgį, nepalikdamas jokių šansų priešininkų vartininkui.

Antrame kėlinyje šeimininkai neplanavo mažinti apsukų ir pridėjo dar 3 įvarčius.

51 minutę Dusanas Vlahovicius pasiekė savąjį įvartį. Serbas techniškai perkėlė priešininkų vartininką Salvatore Sirigu ir rezultatas tapo 4:0.

Prie tolimesnės „Genoa“ futbolininkų kančios prisidėjo ir dublį į savo sąskaitą įsirašęs Cristiano Biraghi. Italas pasižymėjo dar vienu įspūdingu baudos smūgiu, taip rezultatą paversdamas nepadoriu – 5:0.

Visiškai kapituliavusiems svečiams paskutinią vinį į karstą įkalė Lucas Torreira. Urugvajietis smūgiu galva pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Po šios triuškinamos pergalės „Fiorentina“ pakilo į 6-ąją pirmenybių poziciją ir nuo 5 vietoje esančio „Juventus“ atsilieka 6 taškais.