Kitą sezoną "%c00143" klube gali atsirasti dviejų superpuolėjų pora: "violetiniai" ketina į komandą grąžinti %p01745 ir Gabrielį Batistutą (%p02735). Florencijos klubas yra arti susitarimo su argentiniečių puolėju, kuris šiuo metu žaidžia Katare. Taip pat komandos vadovybė tikisi įkalbėti Baggio pakeisti savo sprendimą dėl karjeros pabaigos ir pasirašyti kontraktą su "Fiorentina" bent metams.

Nors tokia naujiena skamba kaip balandžio pirmosios pokštas, šiokį tokį pagrindą ji, be abejonės, turi. Batistuta ne kartą yra sakęs, kad norėtų grįžti į Florenciją, kur jaučiasi kaip namie. "Fiorentina" fanai prieš keletą metų pastatė jam paminklą, kurį, tiesą sakant, patys pavogė, kuomet jų aistros objektas persikraustė į "%c00028".

Argentinietis yra pareiškęs, kad norėtų vėl žaisti už "violetinius", bet tik tuo atveju, jei įgis tinkamą formą - jo paskutiniųjų metų pasirodymai už "Roma" klubą, o vėliau už "%c00037" nuvylė.

Sprendžiant iš visko, formą jis įgijo - Batistuta pasiekė Kataro čempionato rekordą, įmušęs 23 įvarčius. Be to, Batigolas norėtų sužaisti Olimpiadoje, kas yra mažai tikėtina, jei jis toliau atstovaus Kataro klubui.

Su Baggio nėra viskas taip paprasta. "Fiorentina" klube jis pradėjo savo karjerą, tačiau jo santykiai su gerbėjais pašlijo po to, kuomet jis persikraustė į "%c00038". Tiesa, "Fiorentina" fanai dėl to linkę kaltinti turiniečius, o ne savo futbolininką.

Ir visgi, jei Baggio nuspręs tęsti savo karjerą, kas yra mažai tikėtina, jis tikriausiai pasirinks likti "%c00079" klube, kuriam atstovauja pastaruosius pora metų. Daug kas priklausys nuo to, ar "Fiorentina" sugebės iškopti į "Serie-A". Kol kas florenciečiai "Serie-B" čempionate užima 7-ąją vietą, nuo ketvirtosios atsilikdami penkiais taškais. Iki čempionato pabaigos liko aštuoni turai.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos