"%c00143" klubas po dviejų metų pertraukos vėl žais Italijos aukščiausiame čempionate. Tai paiškėjo vakar, po atsakomųjų rungtynių atkrintamosiose varžybose, kuriose Florencijos klubas bendru rezultatu 2-1 nugalėjo "%c00083" komandą.

Pirmasis mačas, vykęs "Perugia" namų aikštėje, baigėsi rezultatu 0-1, taigi, kad galėtų švesti įstorinį sugrįžimą, "Fiorentinai" reikėjo tik išlaikyti persvarą namuose. Tarp violetine spalva nusidažiusio "Artemio Franchi" stadione buvo pastebėtas ir legendinis komandos žaidėjas Gabrielis Batistuta (%p02735).

"Fiorentinai" vėl negalėjo padėti pagrindinės sudėties puolėjai - Christianas Rigano neatsigavo po traumos, o Zissis Vryzas Europos čempionate atstovauja Graikijos rinktinei. Tačiau vėl, kaip ir pirmosiose rungtynėse, pasižymėjo Enricas Fantini - antro kėlinio pradžioje jis po Christiano Maggio perdavimo galva pasiuntė kamuolį į vartus. Po dešimties minučių tas pats Fantini užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės. Rungtynėms artėjant į pabaigą Do Prado išlygino rezultatą, bet mačas taip ir baigėsi, tad "Perugia" kitą sezoną žais žemesniame divizione.

Kartu su "Fiorentina", į praplėstą iki 20-ies komandų "Serie-A" iš "Serie-B" pateko "Palermo", "Cagliari", Tomo Danilevičiaus "Livorno", "Messina" bei "Atalanta" klubai.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos