"Fiorentina" žudo intrigą: sutriuškino "Napoli", "Lazio", "Atalanta" ir "Milan" pasiekė pergales (VIDEO)

Atrodė, kad „Serie A“ pirmenybėse intriga dėl čempiono vardo tęsis iki pat paskutinės akimirkos. Vis dėlto „Fiorentina“ ekipa tam nepritarė ir 3:0 sutriuškino „Napoli“ ekipą.

„Napoli“ ekipa likus trims turams atsilieka 4 taškų skirtumu nuo pirmoje vietoje esančios Turino „Juventus“.

„Napoli“ ekipos košmaras prasidėjo penktąją minutę kai iš aikštės buvo išvarytas Kalidou Koulibaly.

O vėliau jau visą darbą atliko Giovanni Simeone, kuris pasižymėjo 33-ąją, 61-ąją ir 92-ąją minutes.

Kiek sudėtingesnę pergalę iškovojo „AC Milan“ 2:1 palaužusi „Bologna“ futbolininkus.

„Milan“ ekipa abu įvarčius mušė iki pertraukos, o jų autoriai buvo Hakanas Calhanoglu bei Giacomo Bonaventura.

„Bologna“ 73-ąją minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą kai pasižymėjo Sabastienas De Maio.

Tuo metu „Atalanta“ iškovojo užtikrintą pergalę kai 3:1 susitvarkė su „Genoa“.

„Atalanta“ ekipai įvarčius įmušė Musa Barrow, Bryanas Cirstante bei Josipas Iličičius. „Genoa“ komandai garbės įvartį rungtynių pabaigoje įmušė Miguelis Veloso.

O paskutinėse vakaro rungtynėse „Lazio“ minimaliu skirtumu 1:0 įveikė „Torino“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį 55-ąją minutę įmušė Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Kitame stadione SPAL 3:1 susitvarkė su „Hellas“ ekipa , o „Benevento“ ir „Udinese“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3.

• Juves fanas

Skaitant eurofootball trolį Rube supranti, kad žmogus ne kiek savo komandą palaiko, kiek nekenčią kitos. Italijos komandos viena kitai turi padėti, kad nuversti Juventus nuo sosto? Ir čia tokiu titulu didžiuotumėtės? Graudu.

• 8
  • viskas jau gg

• 5
  • Euras
    t

Tai taip ir parasyta. Kuo tau zodis zudo netinka cia?

• 4
  • WOUH

Tuo tarpu neapolyje garsus politikai ir zinomi zmones pradeda garsiai kalbeti, kad Juventus nsuipirko cempionata. Kazin kiek reikejo sumoketi Fiorentinai, kad visa sezona pasidavinejant sugalvojo apzaist napoli dabar 3-0. Is pradziu buvo juokinga, bet dabar jau graudu ir gaila, kad tokia situacija. Kai nelaimi aiksteje prasideda kaltinimai ir konspiraciju kurimai. Kaip Juves fanas gerbsiu net ta pati nemegstama intera ar napoli kai ir jei laimes scudetto, bet sia diena yra realybe tokia, kad niekas aiksteje neirode pranasumo pries Juve ir jei kazka kaltinti kazkas ruosiasi tai tegul pradeda nuo saves. Forza Juve