"Fiorentina" žudo intrigą: sutriuškino "Napoli", "Lazio", "Atalanta" ir "Milan" pasiekė pergales (VIDEO)

Atrodė, kad „Serie A“ pirmenybėse intriga dėl čempiono vardo tęsis iki pat paskutinės akimirkos. Vis dėlto „Fiorentina“ ekipa tam nepritarė ir 3:0 sutriuškino „Napoli“ ekipą.

„Napoli“ ekipa likus trims turams atsilieka 4 taškų skirtumu nuo pirmoje vietoje esančios Turino „Juventus“.

„Napoli“ ekipos košmaras prasidėjo penktąją minutę kai iš aikštės buvo išvarytas Kalidou Koulibaly.

O vėliau jau visą darbą atliko Giovanni Simeone, kuris pasižymėjo 33-ąją, 61-ąją ir 92-ąją minutes.

Kiek sudėtingesnę pergalę iškovojo „AC Milan“ 2:1 palaužusi „Bologna“ futbolininkus.

„Milan“ ekipa abu įvarčius mušė iki pertraukos, o jų autoriai buvo Hakanas Calhanoglu bei Giacomo Bonaventura.

„Bologna“ 73-ąją minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą kai pasižymėjo Sabastienas De Maio.

Tuo metu „Atalanta“ iškovojo užtikrintą pergalę kai 3:1 susitvarkė su „Genoa“.

„Atalanta“ ekipai įvarčius įmušė Musa Barrow, Bryanas Cirstante bei Josipas Iličičius. „Genoa“ komandai garbės įvartį rungtynių pabaigoje įmušė Miguelis Veloso.

O paskutinėse vakaro rungtynėse „Lazio“ minimaliu skirtumu 1:0 įveikė „Torino“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį 55-ąją minutę įmušė Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Kitame stadione SPAL 3:1 susitvarkė su „Hellas“ ekipa , o „Benevento“ ir „Udinese“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3.

„Fiorentina“ 3:0 „Napoli“
33‘ [1-0] G. Simeone
61‘ [2-0] G. Simeone
90+2‘ [3-0] G. Simeone