Fiziškumu lenkus pranokusi Senegalo rinktinė šventė pirmąją pergalę (VIDEO)

18 valandą pasaulio čempionate finišavo pirmasis grupių etapo ratas - paskutiniai į kovą stojo H grupės atstovai Lenkija ir Senegalas.

Puikiai atrankoje žaidę Lenkijos rinktinės futbolininkai jau pirmoje pasaulio čempionato dvikovoje buvo priversti nuryti karčia piliulę - fiziškai lenkus pranokę senegaliečiai iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Pirmajame kėlinyje Adamo Nawalkos auklėtiniai prieš afrikiečius negalėjo padaryti nieko - jie neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą. Senegalo rinktinė naudojosi savo greičiu ir kėlė problemas varžovams kontratakų metų.

37-ąją minutę viena jų virto įvarčiu - Alfredas Johnas Momaras N'Diaye atliko smūgį iš maždaug 18 metrų ir netinkamą poziciją baudos aikštelėje užsiėmęs Thiago Cionekas buvo priverstas prisiimti atsakomybę dėl įvarčio į savus vartus.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė - lenkams niekaip nepavyko surasti savo žaidimo. Senegalo rinktinė atrodė šviežesnė ir naudojosi varžovų skylėmis.

60-ąją minutę grubiai aikštės viduryje suklydo Grezgorzas Krychowiakas - jis neatsakingai grąžino kamuolį savo gynėjams, o ten kiek netikėtai išlindęs M'Baye Niangas pašokdino vartininką ir į visiškai tuščius vartus pasiuntė kamuolį.

Lenkams tai buvo didelis smūgis - po dar praleisto įvarčio jiems ir toliau sunkiai sekėsi kurti, tačiau 86-ąją minutę grįžo šiokia tokia intriga.

Standartinės situacijos metu galvą smūgiavęs G. Krychowiakas ištaisė savo klaidą ir švelnino atsilikimą iki 1-2.

Per likusį laiką stebuklo neįvyko - drausmingai žaidusi Senegalo rinktinė atlaikė lenkų spaudimą ir iškovojo itin svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į aštuntfinalį.

Lenkija 1 - 2 Senegalas
37' [0 - 1] T. Cionek (į savus vartus)
60' [0 - 2] M. Niang
86' [1 - 2] G. Krychowiak