FK „Atakai“ – įvertinimas UEFA masinio futbolo apdovanojimuose © lff.lt

UEFA tradiciškai išdalino kasmetinius savo masinio futbolo apdovanojimus, o vienoje iš nominacijų šiemet buvo įvertinti ir Lietuvos atstovai FK „Ataka“.

Iš viso apdovanojimai išdalinti penkiose nominacijose, o FK „Ataka“ tarp laureatų pateko ketvirtojoje iš jų – geriausio mėgėjiško klubo (angl. „Best amateur club“).

Ši nominacija apibrėžiama kaip komandos, kuri įtraukia vyrus, moteris, mergaites ir berniukus į masinį futbolą ir gali pasigirti įspūdingais įtraukties rodikliais.

Šioje nominacijoje FK „Ataka“ užėmė trečią vietą ir gavo bronzinį apdovanojimą.

„FK „Ataka“ – ne pelno siekianti organizacija, didžiausią prioritetą skiria vaikų ugdymui per futbolą. Pagrindinė misija – suteikti įgūdžių ir pasitikėjimo ir suteikti vaikams džiaugsmą per futbolo prizmę. Organizacija dirba su 903 vaikais, įskaitant 110 iš sunkiai besiverčiančių šeimų ir 21 – iš Ukrainos pabėgėlių šeimų ir jiems siūlo nemokamas arba įperkamas treniruotes, sporto stovyklas ir inventorių“, – taip apie Lietuvos atstovus skelbia UEFA.

Auksinis apdovanojimas šioje nominacijoje atiteko Armėnijos atstovams GOALS, sidabrinis – airiams „Curracloe United AFC“.

„Atakos“ nuotr.;

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB