F.Lampardas negailestingas - anglo įvartis neleido "Chelsea" klubui išplėšti pergalės (VIDEO)

Anglijos "Premier" sekmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės dvejos 5-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur vietos "Manchester City" susigrūmė su Londono "Chelsea". Nei vienai komandai pergalės pasiekti nepavyko ir akistata baigėsi 1-1.

Pirmajame kėlinyje netrūko kovos ir per pirmąsias 45 minutes buvo parodytos šešios geltonos kortelės. Kiek agresyviau atrodė šeimininkai "Man City" futbolininkai, bet įvarčio pelnyti nepavyko nei jiems, nei "mėlyniesiems".

Antrasis kėlinys prasidėjo tokiu pačiu scenarijumi, tačiau 66-ąją minutę Manuelis Pellegrini sulaukė prastos žinios - už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Pablo Zabaleta.

Tuo "Chelsea" klubui pavyko pasinaudoti ir jau 71-ąją minutę po keitimo pasirodęs Andre Schurrle nuginklavo Joe Hartą. Tačiau 85-ąją minutę "mėlynųjų" sirgaliai sulaukė to, ko labiausiai bijojo - po keitimo taip pat aikštėje pasirodęs Frankas Lampardas nuginklavo savo buvusios komandos vartus ir išplėšė lygiąsias.

Po lygiųjų "Chelsea" užtikrintai išlieka pirmoje vietoje, o "Man City" su 8 taškais užima šeštąją vietą.

Kitose rungtynėse užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Liverpulio "Everton" savo aikštėje rezultatu 2-3 pralaimėjo Londono "Crystal Palace" komandai.

Romelu Lukaku šeimininkus mačo pradžioje išvedė į priekį, tačiau varžovai iš sostinės kiek vėliau sugebėjo į Timo Howardo vartus pasiųsti tris įvarčius.

"Manchester City" 1 - 1 "Chelsea"

71' [0 - 1] A.Schurrle

85' [1 - 1] F.Lampard

66' P.Zabaleta ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Everton" 2 - 3 "Crystal Palace"

9' [1 - 0] R.Lukaku

30' [1 - 1] M.Jedinak (11m. baudinys)

54' [1 - 2] F.Campbell

69' [1 - 3] Y.Balasie

83' [2 - 3] L.Baines (11m. baudinys)