F.Lampardas patvirtino, kad palieka "Chelsea" klubą

Londono "Chelsea" klube legenda tapęs Frankas Lampardas oficialiai patvirtino, kad vasarą po praleistų 13 metų atsisveikins su "mėlynųjų" ekipa.

35 metų futbolininko sutartis su Anglijos sostinės komanda baigiasi šią vasarą. Buvo kalbų, kad Jose Mourinho nori dar vienam sezonui pasilikti anglą, tačiau F.Lampardas karjeros "Chelsea" ekipoje nebetęs.

Po šio sprendimo beveik neabejojama, kad saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas taps antruoju "New York City" žaidėju, nors taip pat neatmetama, kad "Manchester City" jam siūlys iki 2015 metų sausio pasilikti Mančesteryje.

"Kai prieš 13 metų atvykau į šią fantastišką komandą negalėjau pagalvoti, kad sužaisiu tiek daug rungtynių ir patirsiu daug sėkmingų akimirkų. Šis klubas tapo mano gyvenimo dalimi", - pasakojo F.Lampardas.

"Klubas turi judėti pirmyn ir būdamas "Chelsea" žmogumi neabejoju, kad ši ekipa su dabartiniais žaidėjais pasieks dar didesnę sėkmę. Ačiū už prisiminimus ir istoriją!", - užbaigė anglas.

Į "Chelsea" F.Lampardas atvyko dar 2001 metais. Saugas per visą laikotarpį sužaidė 648 rungtynes ir pelnė 211 įvarčių. Jis yra vienintelis Londono klubo žaidėjas pelnęs tiek įvarčių.

Per 13 metų "aristokratų" gretose futbolininkas iškovojo tiek pat trofėjų.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė