"Frosinone" iškovojo pirmąją pergalę, o "Sampdoria" nusileido "Atalanta"

Pirmadienio vakarą sužaisti paskutinieji du šeštojo "Serie A" turo susitikimai.

Ankstesniajame pirmąją pergalę iškovojo praėjusią savaitę taškus iš Turino "Juventus" atėmęs lygos naujokas "Frosinone". Roberto Stelloni auklėtiniai Federico Dionisi dublio dėka nugalėjo šį sezoną ne itin stipriai pradėjusią "Empoli" vienuolikę.

Kiek vėliau Bergame į kovą stojo per žingsnį nuo iškritimo pernai likęs vietos "Atalanta" bei Genujos "Sampdoria".

Nors praėjusiame ture "Roma" įveikę svečiai buvo laikyti favoritais, svečių tvirtovėje jiems sekėsi sunkiai. Jau septintąją minutę įvartį į savus vartus pelnė Nicklasas Moisanderis, o mačui klostantis apylygiai "Sampdoria" rezultato išlyginti nesugebėjo.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis tiksliais smūgiais dar apsikeitė Germanas Denisas bei Roberto Soriano, tačiau "Atalanta" vis tiek šventė pergalę rezultatu 2-1.

"Frosinone" 2 - 0 "Empoli"
[1-0] 58' Federico Dionisi
[2-0] 71' Federico Dionisi
77' Riccardo Saponara ("Empoli") pašalintas iš aikštės

"Atalanta" 2 - 1 "Sampdoria"
[1-0] 7' Nicklas Moisander (į savus vartus)
[2-0] 90' German Denis
[2-1] 90' Roberto Soriano

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>