„Fulham“ įsigijo „West Ham“ ekipos gynėją I. Diopą © Fulham nuotr.

Londono „Fulham“ sustiprino savo gynėjų grandį.

Oficialiai paskelbta, kad „Fulham“ iš „West Ham United“ ekipos įsigijo centro gynėją Issa Diopą. Skelbiama, kad Londono ekipa paklojo 15 milijonų svarų sterlingų už gynėją iš miesto kaimynų.

Issa Diopas „plaktukams“ priklausė dar paskutinėse rungtynėse, kuomet komanda sezoną atidarė prieš „Man City“ ekipa. Tuomet komandą ištiko centro gynėjų krizė, tačiau prancūzas atsisakė žaisti, žinodamas, kad netrukus papildys „Fulham“ gretas.

„West Ham“ toliau medžioja centro gynėjus perėjimų rinkoje. Pastaruoju metu į „plaktukų“ akiratį pateko „Fenerbahce“ gynėjas Attila Szalai bei PSG gynėjas Thilo Kehreris.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...