Futbolo komandos laikomos Italijos pirmenybių favoritėmis © JumpStory

Jau startavo naujasis aukščiausio Italijos futbolo diviziono čempionatas. Ta proga aptarsime komandas, kurios šiemet realiai pretenduos į čempionų titulą.

Ryškus favoritas – Turino „Juvnetus“


Turino „Juventus“ jau beveik dešimt metų dominuoja vietinėse pirmenybėse, tačiau kasmet pasigirsta kalbų, kad šiai erai po truputį artėja pabaiga. Nepaisant to, bent kol kas „Juventus“ vis tiek turime įvardinti kaip ryškiausius pirmenybių favoritus, bent taip mano casinolt.com ir kitos bendruomenės.

Naująjį sezoną komanda pasitinka su nauju treneriu – juo tapo legendinis klubo žaidėjas Andrea Pirlo.

Pagrindinėmis komandos žvaigždėmis išlieka Cristiano Ronaldo ir Pablo Dybala. O taip pat realu, kad į klubą jau netrukus atvyks ir Louisas Suarezas, kuris komandoje pakeistų išvykusį veteraną Gonzalo Higuainą.

Verta paminėti, kad paskutinį sezoną karjeroje šiame klube žaidžia ir legendinis vartininkas Gianluigi Buffonas. Žinoma, jo didžiausia svajonė triumfuoti Čempionų lygoje, tačiau žaidėjas karjerą mielai baigs ir dar vienu trofėjumi Italijoje.

Atgimstanti Milano „Inter“

Abu grandai iš Milano paskutinį dešimtmetį išgyveno gana sunkius laikus. „AC Milan“, panašu, neatsigavo iki šiol, tuo tarpu „Inter“ jau praėjusiais metais rodė išties labai aukštos klasės žaidimą. Deja, šiai komandai nepavyko formos išlaikyti iki pat sezono pabaigos, tačiau šiemet viskas gali būti kitaip.

„Inter“ turi pakankamai konkurencingą sudėtį ir, svarbiausia, sugebėjo išlaikyti visą komandos branduolį. Tai turėtų leisti komandai rimtai pakovoti dėl trofėjaus.

Pagrindiniai komandos žaidėjai – puolėjai Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezas. Būtent aplink juos žaidimas turėtų suktis ir šiame sezone.

„Napoli“ bandys susigrąžinti akcijas


Praėjęs sezonas „Napoli“ klubui buvo išties sudėtingas ir ganėtinai nesėkmingas. Komanda ne tik liko be trofėjų, bet ir nepateko į Čempionų lygą. Nors būtent „Napoli“ pastarąjį dešimtmetį buvo bene rimčiausias „Juventus“ konkurentas dėl titulo.

Akivaizdu, kad tokia situacija komandos vadovų turėtų netenkinti ir šiemet yra keliami kur kas aukštesni tikslai. Klubo sudėtis neturėjo esminių pokyčių, tačiau jeigu „Napoli“ žaidėjų šiame sezone nebekamuos traumų, iš komandos galima tikėtis kur kas aukštesnių rezultatų.

Įvarčių mašina iš Bergamo

Bergamo „Atalanta“ – tikra pirmenybių pelenė, kuri įvarčius štampuoja kaip tikrų tikriausia mašina. Jei ši komanda taptų čempione, tai būtų tikrai sensacingas įvykis Iralijos sporte, tačiau tokia misija tikrai nėra neįmanoma.

„Atalanta“ praėjusį sezoną fantastiškai žaidė tiek Italijos čempionate, tiek Čempionų lygoje – kur buvo vos per vieną žingsnelį nuo pusfinalio etapo. Pasak šios komandos vadovų, dabar klubo žaidėjai tiki, kad gali žengti dar vieną žingsnį į priekį ir galbūt nuskinti vieną ar kitą trofėjų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos